Pro zobrazení cen na našich velkoobchodních stránkách je nutná registrace, po schválení a Vašem přihlášení je Vám k dispozici kompletní sortiment včetně cen. Zavřít

Ochrana před padělky

U většiny značek zastupujeme zahraniční výrobce jejichž produkty distribuujeme v České republice a na Slovensku. U veškerého zboží je dohledatelný jeho původ a zajišťujeme u něj záruční i pozáruční servis, nebo náhradní díly. Prodáváme pouze originální výrobky ve spolupráci s předními světovými výrobci, nebo prodejci námi nabízeného zboží. Zároveň úzce a aktivně spolupracujeme s celními úřady na potírání dovozu padělků.

Padělky většinou snadno poznáte tak, že jejich cena je nápadně nižší, než je běžná prodejní cena takového zboží v kamenných, nebo internetových obchodech. Pokud nové brýle běžně stojí např. 3.500 Kč a někdo je ve slevě nabízí za 700 Kč i méně, tak se vždy jedná o prodej předražených padělků. Takový padělek sice může vypadat jako originál, ale většinou zpracování a vlastnosti použitých materiálů se u padělku ani neblíží originálům. Dalším úskalím, teré jsme již několikrát řešili, je výměna náhradních dílů. Originální díly na padělky nesedí a prakticky nikdy se u padělaných brýlí nedají použít.

Zboží od nás je vždy na 100% originální se zárukou a servisem. Na to se mohou spolehnout naši obchodní partneři, kterým dodáváme zboží již od roku 2009. 

Od roku 2013 jsme autorizovaným dealerem brýlí SPY+ pro Českou a Slovenskou republiku. 
https://www.spyoptic.com/dealer-locator/dealer-locator.html

Jak si nasadit kontaktní čočky Produkty
k porovnání (0)
Podporujeme
Ćervený kříž Spolu dětem